|
Конкурс фантазійної зачіски за темою «Театр ілюзій»
|
|
|
|
|
І місце - Ілля Мельниченко (Україна) |
ІІ місце - Hamiyet Tekin (Туреччина) |
ІІ місце - Наталія Крилик (Україна) |
ІІІ місце - Вікторія Подвезко (Україна) |
Приз за кращу міні-виставу - Наталія Гаврилюк (Україна) |
V Чемпіонат з брейбингу та афроплетінню за темою «Володарка морів»
|
|
|
|
|
І місце - Дар’я Лобчук (Україна) |
ІІ місце – Вікторія Кукса (Україна) |
ІІІ місце - Інна Бець (Україна) |
Приз за створення образу - Наталія Струніна (Україна) |
Приз за кращу міні-виставу - Анастасія Бутоліна(Україна) |
Конкурс весільної зачіски
|
|
|
|
|
І місце - Pfeiffer Nadin (Німеччина) |
ІІ місце – Nusret Harnupoglu (Туреччина) |
ІІ місце - Umit Efe (Туреччина) |
ІІІ місце - Яна Литовчук (Україна) |
Приз за кращий весільний макіяж - Діана Дромашко (Україна) |
Конкурс вечірньої зачіски
|
|
|
|
І місце - Анастасія Юхименко (Україна) |
ІІ місце – Наталія Крилик (Україна) |
ІІ місце - Дар’я Казновська (Україна) |
ІІІ місце - Катерина Садовська (Україна) |
Конкурс жіночої перспективної стрижки
|
|
|
|
І місце - Korina Jork (Німеччина) |
ІІ місце – Ілля Мельниченко (Україна) |
ІІ місце - Анастасія Єрьоміна (Україна) |
ІІІ місце - Марина Антоняк-Шинкарук (Україна) |
Конкурс чоловічої перспективної стрижки
|
|
|
|
І місце - Катерина Коконіна (Україна) |
ІІ місце – Олена Пантазій (Молдова) |
ІІІ місце - Богдан Терещенко (Україна) |
Спеціальний приз - Армен Овчарук (Україна) |
Конкурс фантазійного макіяжу за темою «Гармонія стихій»
|
|
|
|
І місце - Дар’я Чубовська (Україна) |
ІІ місце –Марина Лістрова (Україна) |
ІІІ місце - Ірина Трет’як (Україна) |
Спеціальний приз - Інна Нагорная (Латвія) |
Конкурс боді-арту за темою «Кольорові сни»
|
|
|
|
І місце - Дар’я Чубовська (Україна) |
ІІ місце – Ольга Павлюк (Україна) |
ІІІ місце - Олена Савенко (Україна) |
Спеціальний приз – Марина Пащенко (Україна) |
Конкурс нейл-дизайну за темою «Дика орхідея»
|
|
|
|
І місце - Людмила Залевська (Україна) |
ІІ місце – Вікторія Лозниця (Україна) |
ІІІ місце - Анастасія Шабаліна (Україна) |
|
Конкурс дизайнерів стилю за темою «Сучасні випускники»
|
|
|
|
І місце - Каріна Самойлова (Україна) |
ІІ місце – Інна Бердник (Україна) |
ІІІ місце - Альона Cтародубцева (Україна) |
|
Конкурс дизайнерів одягу за темою «Випускна сукня»
|
|
|
|
І місце - Ірина Довбня (Україна) |
ІІ місце –Зарема Абдуллаєва (Україна) |
ІІІ місце - Ольга Штибурська (Україна) |
|
|